| | | | | | |
0342 221 01 23

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal » Kurumsal
img

ÖZGEÇMİŞİM

Op. Dr. Bülent Gürhan Kahraman
Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

1978 yılında Gaziantep te doğan Dr. KAHRAMAN Gaziantep Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra 95 yılında Ankara da Hacettepe Tıp Fakültesinde Eğitimine başladı.

2002 yılında Ankara Etlik SSK Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ihtisasına başladı. İhtisas bitimi ile beraber 1 yıl kadar aynı hastanede kalarak Jinekolojik Endoskopi ile ilgilendi.

2008 yılı itibari ile Gaziantep Özel Hatem Hastanesinde göreve başladı.

MEZUNİYETİ: HACETTEPE TIP FAKÜLTESİ

İHTİSASI : ANKARA ETLİK KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM ARAŞTIRMA ve UYGULAMA

YABANCI DİL : İNGİLİZCEGaziantep Tüp Bebek Merkezine Hoşgeldiniz

Çocuk sahibi olma arzusu yaşamın en heyecanlı duygularından biridir.
Gaziantep Tüp Bebek Merkezi, çocuk isteği gerçekleşmeyen çiftlerin tanı ve tedavisi amacıyla kurulmuş bir merkezdir.Ülkemizin tüp bebek konusunda önde gelen merkezlerinden biri olan Gaziantep Tüp Bebek Merkezi, en yeni bilgiler ışığında gerek klinik gerekse laboratuvar aşamasında en son teknolojiyi kulllanmaktadır.
Dünya standardının üzerindeki gebelik oranlarımız bunun bir göstergesidir.


Genel Bilgiler

Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanları, genellikle gebelik, ultrasonografi , doğum ve kadın hastalıkları ile ilgili ameliyatlarda uzmanlaşmış doktorlardır.

Operatör doktor ifadesi ise cerrahi branşlardaki yani ameliyat yapılan branşlardaki doktorları tanımlamak için kullanılır. Kadın hastalıkları ve doğum branşı da ameliyatları olan bir branş olduğu için operatör veya operatör doktor (Op. Dr.) tanımı ismin başına eklenir.

Kadın doğum uzmanı olmak için lise eğitiminden sonra tıp fakültesi (6-7 yıl) daha sonrasında da uzmanlık eğitimi yani ihtisas (5 yıl) gerekir.

 

 


Yol Tarifi Al


Hemen Ara